Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

Трактати

Трактати«Паперовий місіонер» – так іноді називають трактати, адже вони можуть потрапити туди, куди важко донести Добру звістку. Трактат – це невеличкий складений аркуш паперу, в якому просто і стисло пояснюється звістка Євангелії. Крім того, трактат надає дитині можливість записатися на Біблійні кореспондентські курси.

Увага! Будь ласка, перш ніж подарувати дитині брошуру або трактат, спитайте дозволу батьків, якщо вони є поруч!

Ви можете замовити трактати безкоштовно (сплатити потрібно лише поштові послуги).
Щоб замовити трактати, будь ласка, натисніть сюди або напишіть нам електронного листа.
У замовленні вкажіть, будь ласка, кількість і мову трактатів (українська чи російська).

Трактат:"Бажаєш знати чому?"

Трактат: Хочешь знать почему?Чому відбуваються такі катастрофи, як пожежі та повені? Чому люди хворіють, воюють та помирають? Такі речі відбувались не завжди. Коли Бог створив світ, Він створив його досконалим. Все було чудово та добре. Що ж сталося? Звідки виникло зло?

Трактат:"Бажаєш знати чому?"
Трактат:"Важлива відповідь"

Трактат: Важлива відповідьНапевно у тебе є багато запитань: Чому це сталось? Чи повернемось ми до звичного життя? Бог вирішив нас провчити? Коли ти не знаєш відповідей, стає і справді страшно. Де ж нам знайти правильні відповіді?

Трактат:"Важлива відповідь"
Трактат:"Стоп. Не бійся"

Трактат: Стоп. Не бійсяВсі ці проблеми можуть здаватися нездоланними, і страх може захопити тебе. Але є чудова новина! Якщо ти віриш в Ісуса, як свого Спасителя, тобі не потрібно боятися. Він може допомогти тобі побороти страх.

Трактат:"Стоп. Не бійся"
Трактат:"Цікаво знати"

Трактат: Цікаво знатиЦю книгу розроблено та підготовлено безпосередньо для дітей. Ми сподіваємося, що дітям сподобаються біблійні історії та цікаві завдання. Ми всім серцем бажаємо, щоб діти, читаючи цю книгу, дізналися про Бога, про Ісуса Христа і про те, що Він зробив для нас. Ми сподіваємося, Ви заохотите своїх дітей прочитати цю книгу, а ще краще, якщо Ви прочитаєте її разом з ними.

Трактат:"Цікаво знати"


Трактат:"Особлива обіцянка"

Трактат: Особлива обіцянкаЧитання з дитиною необхідне для розвитку малюка. Спільне читання – це не лише дуже ефективний метод раннього розвитку Вашого малюка, але йй ччууддоовваа ммоожжллииввііссттьь ккоорриисснноо ппррооввеессттии ччаасс зз ддииттииннооюю.. Цю книгу розроблено безпосередньо для дитини. Завдяки поєднанню невеликих ілюстрацій та нескладної лексики книгу зможе прочитати навіть той, то тільки-но починає вчитися читати самостійно. Маленькі читачі зможуть самі читати невеличкі уривки історії та, з Вашою підтримкою та допомогою, впевнено впораються з будь-якими незнайомими словами.

Трактат:"Особлива обіцянка"
Трактат:"Застряг вдома 1"

Трактат: Застряг вдома 1Щоденне читання. 30 днів важливих роздумів в цей важкий період

Трактат:"Застряг вдома 1"

Трактат:"Застряг вдома 2"

Трактат: Застряг вдома 2Щоденне читання. Ще 30 днів важливих роздумів для тебе в цей важкий період!

Трактат:"Застряг вдома 2"


ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення