Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

«Патріархи»
Завантаження матеріалів
Початки

В циклі уроків викладено такі історії: Бог кличе Авраама; Авраам приносить в жертву свого сина; Авраам шукає наречену для свого сина; первородство і благословення; Яків далеко від дому. Слухаючи про випробовування, досягнення і невдачі Авраама, Ісака і Якова, діти вчитимуться покладатися на Бога і надавати Йому першість в усьому.

Завантажуючи і роздруковуючи матеріали, Ви автоматично погоджуєтеся використовувати їх виключно для викладання своїй групі дітей і не розповсюджувати (не продавати) матеріали у будь-якому форматі, а також не вносити свої зміни, на що вказує повідомлення в матеріалах про авторське право.

Бажаний формат паперу для друку вказано цифрою в кінці назви кожного документу. Наприклад, документ «patriakhy_text_urokov_ukr a4.pdf» краще роздрукувати на папері формату А4, а «patriakhy_biblejskije_karty_ukr a3.pdf» бажано надрукувати на папері формату А3. Текст уроків, робочі аркуші з біблійними віршами для дітей друкуйте на звичайному офісному папері (папір 80 гр/м²). Наочні посібники біблійних віршів, біблійні мапи, центральні істини, ігри для повторення друкуйте на більш цупкому папері (160 гр/м² – 200 гр/м²).

Якщо Ви бажаєте завантажити матеріали, натисніть на обрану назву та збережіть матеріали на своєму комп’ютері.

Додаток до уроку 1, 2, 3, 4, 5 – Робочі аркуші роздруковуйте по одному для кожної дитини. Аркуш карток з біблійними віршами необхідно розрізати – кожна дитина одержує одну картку. Робочі аркуші діти можуть заповнити на занятті або взяти з собою як домашнє завдання.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до працівника ТЄД у Вашому районі або в національний офіс.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення