Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

«Життя Йосипа»
Завантаження матеріалів
Життя Йосипа

Серія охоплює такі істини: стережися заздрості; діти Божі переживають труднощі; Бог допомагає Своїм дітям жити для Нього; Бог керує всім, всіма і всюди. Ця захоплююча серія уроків про Йосипа допоможе Вам розкрити дітям істину про те, що тим, хто любить Бога, усе допомагає на добре.

Завантажуючи і роздруковуючи матеріали, Ви автоматично погоджуєтеся використовувати їх виключно для викладання своїй групі дітей і не розповсюджувати (не продавати) матеріали в будь-якому форматі, а також не вносити свої зміни, на що вказує повідомлення в матеріалах про авторське право.

Бажаний формат паперу для друку вказано цифрою в кінці назви кожного документу. Наприклад, документ «iosif-text urokov ukr a4.pdf» краще роздрукувати на папері формату А4, а «iosif-biblejskije karty ukr a3.pdf» бажано надрукувати на папері формату А3. Текст уроків, робочі аркуші з біблійними віршами для дітей друкуйте на звичайному офісному папері (папір 80 гр/м²). Наочні посібники біблійних віршів, біблійні мапи, центральні істини, ігри для повторення друкуйте на більш цупкому папері (160 гр/м² – 200 гр/м²).

Якщо Ви бажаєте завантажити матеріали, натисніть на обрану назву та збережіть матеріали на своєму комп’ютері.

В додатках до уроків подано наочні посібники центральних істин, картки з біблійними віршами, робочі листки для дітей та малюків, смуги зі словами для викладання біблійного уроку, символи до пояснення Євангельських істин і деякі інші матеріали.

Наочні посібники центральних істин і застосування істин розміщуйте так, щоб діти бачили посібники протягом всього заняття. Повторюючи і пояснюючи центральну істину, пропонуйте дітям повторювати істину вголос.

З тексту біблійних уроків Ви дізнаєтеся, як і в якій частині заняття використовувати смуги зі словами, наочний посібник із застосуванням центральної істини, символи для пояснення Євангельських істин, а також деякі додаткові матеріали.

Робочі листки роздруковуйте по одному для кожної дитини. Аркуш з біблійними віршами необхідно розрізати – кожна дитина одержує одну картку. Робочі аркуші діти можуть заповнити на занятті або взяти з собою як домашнє завдання.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до працівника ТЄД у Вашому районі або в національний офіс.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення