Банер ТЄД України
MOBILE
Головна | Про нас | Євангелія дітям | Навчання | Матеріали | Нагоди послужити | Статті | прапор Росії

«Початки»
Завантаження матеріалів
Початки

П’ять біблійних уроків поданої серії охоплюють теми про створення світу Богом, про гріхопадіння людства, наслідки гріха (Каїн і Авель), про те, що ми можемо жити з Богом (Енох), і про те, що Бог має покарати гріх (Ной). Діти дізнаються, як можна позбавитися покарання за гріх і жити для Бога.

Завантажуючи і роздруковуючи матеріали, Ви автоматично погоджуєтеся використовувати їх виключно для викладання своїй групі дітей і не розповсюджувати (не продавати) матеріали у будь-якому форматі, а також не вносити свої зміни, на що вказує повідомлення в матеріалах про авторське право.

Бажаний формат паперу для друку вказано цифрою в кінці назви кожного документу. Наприклад, документ «nachala_biblejskije_uroki_ukr_a4.pdf» краще роздрукувати на папері формату А4, а «nachala_biblejskije_karty_ukr_a3.pdf» бажано надрукувати на папері формату А3. Текст уроків, робочі аркуші з біблійними віршами для дітей друкуйте на звичайному офісному папері (папір 80 гр/м²). Наочні посібники біблійних віршів, біблійні мапи, центральні істини, ігри для повторення друкуйте на більш цупкому папері      (160 гр/м² – 200 гр/м²).

Якщо Ви бажаєте завантажити матеріали, натисніть на обрану назву та збережіть матеріали на своєму комп’ютері.

Додаток до уроку 1, 2, 3, 4, 5 - Робочі аркуші роздруковуйте по одному для кожної дитини. Аркуш карток з біблійними віршами необхідно розрізати - кожна дитина одержує одну картку. Робочі аркуші діти можуть заповнити на занятті або взяти з собою як домашнє завдання.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся до працівника ТЄД у Вашому районі або в національний офіс.

ТЄД логотип

© Товариство Євангелізації Дітей України.
Всі права застережені.
ТЄД, а/с 1, м. Ірпінь, Київська обл., 08200, Україна
Тел.: 045 97 62 702 - E-mail: office@cefukraine.com

Благовістя - Навчання - Оснащення